Láska Severuse Snapese...aneb všechno je možné...až na drobné výjimky

23. července 2007 v 20:25 | Somebody vs. Kittie |  Harry Potter
Původní autorka: http://saradracova.blog.cz/

Glosovala: Kitiki

Téma: FF Harry Potter

Hl. postavy: Severeus Snape, Sára Potterová

Žánr: Romantika...asi


Harry Potter zabil Voldemorta alias Voldyho, asi čtyři měsíce po ukončení studia v Bradavicích. Svědkem pádu pána zla byl Draco Malfoy, Sára Rais Potterová, která byla žena Harryho a čekala s ním děťátko malinkýho harantíčka. Doufám, že umře. Také překvapený Severus Snape, který viděl Voldemorta padat na zem, když zakopl a viděl ho i umírat, když se zvedal.. Pak se tam shromáždilo pár smrtijedů, kteří nemohli uvěřit, že je jejich pán mrtev ,ale nakonec pod tlakem důkazů uvěřili, protože to byli bystří a všímaví hoši.. Byli donuceni Harrymu, Sáře a Dracovi slíbit, že už nebudou zabíjet, že budou rodina..."Vážně?" "Ne, jenom si z vás dělám prdel.". Avšak, když tuto přísahu poruší, tak...tak...tak uvidí ... ponesou za to následky.

Harrymu a jeho lásce se měsíc na to narodil syn, kterého pojmenovali Sirius James Lily Potter. Oba byli velmi šťastní. I Sirius i James. I když ze záhrobí. Harry pracoval jako Bystrozor malý b. Napsala bys Učitel? Nebo Zedník? Nebo Kur...ehm...Společnice? na ministerstvu kouzel. Jednou se už z práce domů nevrátil kam jinam, než domů by se asi vracel?. Zabil ho jeden ze Smrtijedů, který se pomstil za zabití Voldemorta Zabil ho za to, že zabil Voldyho. Já se mu nedivím. Doufám, že ho zabili.. Bylo to půl roku po narození Siriuse a sedm měsíců po smrti Voldemorta. A jedenáct měsíců po ukončení studia v Bradavicích. Sára se z toho až do této doby nevzpamatovala a to už uběhlo pět let. a sedm měsíců...nebo ne? Ztrácím se. Jediná útěcha snad byla, že má ještě svého syna, básnické střevo, ale nebojte, to není urážka. který byl svému otci velmi podobný až na oči...oči, ty měl po matce.

Ron a Hermiona bydleli i se svými dětmi v domě vedle domu, kde bydlel Draco Malfoy, což je Sářin bratr a vzal si za ženu Ginny Weasleyovou. Kam se hrabe Einsteinova zebra. Ti měli syna a na cestě bylo další děťátko ti se množej jak králíci. S nimi bydlela Sára a její syn ta už se domnožila. Tam měl pokoj i Severus Snape áááá, Sevie. Já prostě miluju Sevieho., v ostatních domech bylo plno a Arthur a dvojčata ho v domě nechtěli. Bydlel tam vždy o prázdninách u dvojčat? Nebo u Rona a Hermiony a Draca a Ginny a Sáry a harantů?. Všichni bydleli v domech nedaleko doupěte jako Doupěte? (tj. dům Weasleyových) a Molly Weasleyová k nim často docházela, ale občas vynechala, takže ji zapsali do třídnice, kterou uchovali v archivu deset let. . ......
---

Sirius vběhl do Sářina pokoje.

"Mami, proč nemůže být, nerada bych byla neoriginální, ale opravdu sem tato čárka patří? *podrobuje se filozofickému rozboru na téma Čárky a jejich využití v běžném životě* strýček Severus, *úvaha zklamala. Tluče se do hlavy knihou: Pravidla pravopisu a umísťování čárek.* můj táta?" zeptal se Sirius mámy v Sářině pokoji...do kterého vběhl.

"Protože je tvůj otec Harry Potter zabijte fotra Siriho Pottra. To byla soutěž víte? A nějakej týpek vyhrál. Já mu fandila. a vždy bude to, že je mrtvý, ho nezastaví...ani to, že nepíšeš čárky broučku." odpověděla Sára v Sářině pokoji...do kterého vběhl...Sirius.

"Ale já ho mám rád a on říkal dole v kuchyni, když se bavil s tetou Molly a strýčkem Dracem, že tě miluje a že tobě je to jedno." já bych toho smrada mrňavýho zmlátila. Nejen, že neumí mluvit, ale ještě je netaktní. Vyzkoušíme strappado mluvil dál Sirius ve snaze domoci se svého.

"Jenže já ho nemiluji, on to ví a už toho nech čárka Siriusi čárka nebo se rozlobím. Jsem rozlobená…popř. rozzlobená" napomenula ho Sára.

"Ovšem já tě skutečně miluji a říkám ti to už pět let." to přišel do místnosti Severus Snape. ááá, Seví, já prostě miluju Sevího

"Strýčku Severusi." zvolal Sirius on prostě miloval Sevího.

Rozeběhl se ke Snapeovi a skočil na něj. Snape ho chytil, chvíli s ním dribloval a pak ho hodil do koše a popošel blíž k Sáře.

"Já už jsem ti jednou říkala, že tě nemiluji. Miluji Harryho a vždy budu. To, že je mrtvý mě nezastaví."

Severus postavil Siriuse na zem. Sirius si sedl na máminu postel …v Sářině pokoji…kam vběhl a pozoroval víte vy co? Za poslední tři glosy jsem neviděla čárku…co se bude dít dál.

"Všichni kolem tebe vidí, že to není pravda. Ty si to jen nechceš přiznat. Truchlíš po Potterovi a nechceš žít dál."

"Do toho co cítím a co ne, tobě nic není já vím, že je to nudné, ale není tu čárka Snape." řekla podrážděně Sára.

"Už jsem ti milionkrát říkal, aby si abys? mi neříkala Snape, ale Severusi." připomněl jí Snape. Severus

"Budu ti tak říkat, dokud se ty budeš plést do věcí, do kterých ti nic není. Už si to dělal ve škole a pořád ti to nedochází!" to už Sára mírně zvýšila hlas. Ale naštěstí tak mírně, že si toho nikdo nevšiml.

"Jenže, já ti pokoj nedám, dokud se nevzpamatuješ a nepřímeš sváté přímání? Nechci vám, milá autorko, brát iluze, ale opravdu je sloveso přijmout a ne příimat fakt, že je Potter mrtvý." pokračoval snape vlastní jméno…velké písmeno…uhodli jste v hádce zatím klidným hlasem.

"Já přijala fakt, že je Harry mrtvý, ale ty si nepřijal fakt, že tě nechci!" zvyšovala Sára hlas čím dál víc, protože jí Snape nechtěl dát pokoj s výhledem na moře.

"Nemiluješ Pottera, jen po něm truchlíš, stýská se ti." řekl Snape a popostoupil o krok blíž. Víš čím se vyznačuje láska? Trápíš se, když ten člověk není s tebou, stýská se ti a říkáš, Harrísku...

"Už mě nech konečně namezerapokoji a starej se o sebe. Smrtijede jeden sebejistý!" ulevila si Sára. Ale hned se zastyděla, začala kolem sebe maniakálně stříkat osvěžovač vzduchu a pak odběhla na záchod.

"Co se to tu děje?" zeptala se Molly, která přiběhla z kuchyně, když slyšela křik.

"Nic se neděje, Molly. jen se tu opět hádám se Severusem, který se plete do věcí, do kterých mu nic není." odpověděla Sára.

"Aha. ... Siriusi čára nechceš si jít hrát se svými bratranci? Patrik Paddy? *IN LOVE* a Tadeáš jsou dole a je tam i tvůj oblíbený bratranec Susan." zeptala se Molly Siriuse. Já myslela, že Sáry. Když je v Sářině pokoji a oslovuje Siriuse…neztrácíte se?

"Jasně teto. ... Maminko, můžu?" zeptal se Sirius.

"To víš, že můžeš, broučku. Proč by si nemohl. ošklivá věta. Chybí BYS a otazník. Moc ošklivá věta *pláče* Já ti to přece nezakazuji." povolila nezakázala mu to Sára.

"Pojď chjo Siriusi. Necháme maminku a Severuse, aby si vyřešili svoje věci." řekla Molly a odvedla Siriuse. Proč je za každým třetím slovem jméno? To si myslí, že jsme tak tupí? Nebo se snaží nezapomenout myšlenku. Kdyby řekla třeba: 'Odvedla chlapce' nebo 'vzala malého Pottera za ruku a odtáhla ho do sklepa' nebo něco podobného, bylo by to kreativnější.

"Vidíš to jojo. Vyřešit svoje věci. I Molly to došlo."řekl Severus a provokativně povytáhl obočí…z kapsy.

"Aby jí to také nedošlo, když to přední kýtě stále opakuješ. Já Sáru miluji, ale jí je to jedno. Prosím tě, to by musela být hluchá!" vyjela na něj Sára. Sára je egofil, že miluje Sáru, ale té je to jedno… Jinak, jak si může být jistá, že Molly není hluchá? Vlastně je možné, že je hluchá. Možná je dokonce pravděpodobně hluchá.

"Říkám to, protože je to pravda a všichni vidí čárka jak je to s tebou. Pořád se do sebe uzavíráš a nechceš si nic přiznat." pokračoval Snape.

"Co bych si měla přiznávat. Už mi dej pokoj s výhledem Severusi !!!" zařvala a chtěla odejít z pokoje, ale Severus udělal přesně to neser mě. To už je třetí..máš štěstí, že do víc počítat neumím.... co nesnášela, vždy si přitom vzpomněla na Harryho. Udělal to, co nesnášela, a tak si vzpomněla na Harryho. Nic vás nenapadá?

Severus reagoval velmi rychle. Chytil jí za ruku a obrátil směrem k sobě.

"Dobře, už jsme pokročili, opět mě oslovuješ Severusi. Došel jsem k názoru, že je to důkaz tvé lásky."

"Prosím tě, můžeš mi dát pokoj??" řekla potichu a otráveně. *otravuje se*

"Já tě nechápu." Tak miluje ji nebo ne? Milovat přece znamená chápat a za předpokladu, že ji nechápe…*honí se jí hlavou filozofický kecy* řekl potichu a smutně Severus.

"Proč mě nechápeš? Co ti není jasné, co?" A jsme u toho. Náhle jí záleží na tom, aby ji chápal…já ji nechápu. Vlastně nechápu ani tuhle povídku. zeptala se Sára.

"Proč utíkáš před svými city a namlouváš si něco jiného." odpověděl otazník a utekl taky.

"Já neutíkám před svými city. Utíkám před tebou. Nenávidím tě." řekla Sára.

"To není pravda." hádal se Severus.

"Je to pravda Severusi." odpověděla Sára. To je samý: řekla Sára, řekl Severus, odpověděla Sára, hádal se Severus atd.

"Není, ale od nenávisti je krůček k lásce. Ve skutečnosti je mezi nimi Velká čínská zeď s ozbrojenými strážemi na každém kroku. *nadšeně vykřikuje cosi o budovách...Domečkovi...House? Co?* " pořád pokračoval a nechtěl jí nechat být.

"A to řekl kdo?" zeptala se Sára. už jsme zase u toho

"Já. .. Ty si nevzpomínáš blboune co říkal Harry, než zemřel?" snažil se jí opět něco připomenout. Co jí připomínal poprvé?

"Ne, nevzpomínám." Alzhaimer byl sekáč...nevím, jak se to píše, ale vy víte o čem mluvím, že jo?

"Říkal, že ať se mu stane cokoliv, ať se o tebe postarám, protože věděl, že tě miluji." Děd Vševěd…no a dál? To neznamená, že ona stojí o tebe, ty kašpare.

"To ale neznamená, že mě máš přesvědčit, že tě miluji. Nikdy nebudu žádného muže milovat tak jako Harryho a svého syna." řekla na jeho připomínku. Taky mám připomínku. Tak to už máme: Egofilii, pedofilii, nekrofilii a incest. Ta holka se mi začíná líbit.

"To vím, já to po tobě taky nechci. Ale stejně vím, že mě máš ráda." řekl Severus.

"Možná, ale ne tak č…á…r...k...a... jak si myslíš." odpověděla a opět chtěla pryč.

Severus jí přitáhl k sobě a políbil ji. Pak se na ni koukal. Dívat nebo líbat? *směje se*

"Proč si to udělal?" zeptala se Sára. Protože se s tebou chce…no…modlit?

"Abych se ujistil, že mě nemiluješ, jenže mě to nějak nepřesvědčilo." řekl Severus. Už vím jak na to. Mohl by ji svázat, znásilnit a pak pobíhat po domě a vykřikovat, že ho o to vlastně požádala.

"No a co." řekla Sára. No a bé.

"Jak no a co? To znamená, že když mě to nepřesvědčilo, protože jsem cítil, že se ti to líbí, že mě miluješ." řekl a usmál se Severus.

"To nemůžeš takhle poznat." odporovala mu Sára. To je odporné.

"Ne?" zeptal se a opět ji k sobě přitáhl a políbil ji vášnivěji. *zvrací*

"Proč to děláš?!" zaječela na něj. *smutně pozoruje obsah svého žaludku*

"Protože chci, aby si to vyslovila." *mlátí hlavou o zeď*

"Co mám vyslovit?" *mlátí počítačem o zeď*

"Že mě miluješ." *nechápavě civí na monitor* P.S. Nemiluju tě.

"A proč bych to dělala?" Dobrá otázka

"Protože je to pravda. Cítím to, když tě políbím. Proč si to nechceš přiznat?" Proč, proč, proč? Pro slepičí kvoč.

"Protože nechci zažít znovu to samé, co jsem prožila proč, proč, proč nepíšete čárky, lidi? když zemřel Harry. Nechci to zažít podruhé." odpověděla a koukala se přitom do země, protože se nechtěla dívat na jeho hnusnej ksicht.

"Co nechceš zažít podruhé?" zeptal se Severus nechápavě.

"Smrt dalšího muže, na kterém by mi případně záleželo." odpověděla. chápavě

"Mě nezabijí." řekl a zvedl jí hlavu od země znechuceně se na něj podívala.

Teď si koukali z očí do výstřihu očí. Měl zvláštní oči. Jako minibar…vědí kouzelníci, co je minibar?

"Miluji tě a když zemřeš i ty? *nechápe* Nepřežila bych to podruhé. Ti zbylí Smrtijedi mohou přijít na to*má HISTERICKÝ záchvat*, že si žes je zradil a byl celou dobu na naší straně." odpověděla a zadívala se mu do těch nádherných kaštanových očí. Marry Snape? Fuj.

"To se nestane, přísahám. Jsem rád *skáče z okna...zjišťuje, že ho nejdřív měla otevřít* že si to konečně řekla. Teď budu ten nejšťastnější muž na světě. " řekl a byl nejšťastnějším mužem na světě políbil ženu. kterou mocinky miloval nadevšechno na světě.

Konec tahle část mě vždycky dojme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bulshit bulshit | 24. února 2008 v 17:11 | Reagovat

Sára Rais Potterová? Jakože rejža? :-D Tohle byla tuším první povídka, kterou jsem kdy četla :-D Vlasy mi hrůzou vstávají na hlavě a obsah žaludku vyvrhuju na klávesnici.. :-D

2 Innominate.ripper Innominate.ripper | 22. října 2008 v 21:48 | Reagovat

Marry Snape :D:D

Jako tahle povídka byla hrozná, Snape, takovej zamilovanej puberťák... Jinak oglosovaný dobře:)

Dejte mi pokoj!....s výhledem na moře:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama