Nejlepšejší narozky Pána Zla 1/2

23. července 2007 v 20:21 | Ginny vs. Kittie, Belinda, Pepcha |  Harry Potter
Původní autorka: Ginny
Glosovala:
Kit - červeňoučká
Pepcha - modroučká
Bellie - zeleňoučká
Téma: FF Harry Potter
Hl. postavy: Bella, Voldemort
Žánr: Romantický

Jen bych ráda na úvod řekla, že mezery za tečkami a čárkami (pokud nějaké najdete) jsem naprosto ignorovala. Po tom, co jsem si to přečetla, usuzuji, žes dobře udělala. * po té co si to přečetla se hystericky chláme, chechtá a bůhvíco ještě *
Tak mě napadlo,že bych mohla napsat takovou menší hlavně, že ne větší jednorázovou na základě páru Tom/Bella. Lidé mívají zvláštní nápady. A někteří dokonce nejsou obyčejní...Viděla bych to stejně s tím dodatkem, že slečna asi pozapomněla na fakt, že "Belatrix" je opravdu jen s jedním "l", z čehož nutně vyplývá, že zkrácenina (zdrobnělina chcete-li) na tom asi bude stejně.
Moc tady toho o nich nemám čárka tak doufám,že se vám to bude líbit. Naděje umírá poslední.
Příjemné *pozdvihává -jen jedno ze svých nesčetných - obočí*počtení. Poslední nádech, hluboký výdech a vzhůru do boje. Mám Vaška a nebojím se ho použít. * vůbec se jí to nelíbí, ale je nucena použít omfg*
NEJHEZČÍ NAROZENINY PÁNA ZLA
Bylo 31 prosince.Poslední den v roce. Tak na to bych bez nápovědy vážně nepřišla. Slečna autorka počítá s možností, že jsme vychováni rodiči znajícími jen lunární kalendář.
V tenhle den slavil narozeniny Tom Raddle. a šedesát tisíc dalších lidí. Já bych řekla, že jich bylo víc.Venku vířila vichřice a padal sníh. To je v prosinci podivuhodné, že? Popravdě je: kupříkladu viděla jsi někdy vichřici vířit? Nebo třeba výřit? Já jsem ji vyděla...Bylo jedenáct hodin večer.Většina kouzelnického a mudlovského společenství už dala chladit šampanské neví někdo něco o šampanském? Matně si vzpomínám na šampaňské, ale dnes už si člověk ničím nemůže být úplně jistý. To máš úplnou pravdu: ta dnešní mládež, co ona si nevymyslí…to za mých mladých let nebývalo *nostalgicky vzpomíná* a máslový ležák už vidím jak většina nekouzelnického světa chladí máslový ležák.
Ne však proto,aby si připili na Toma.Je velice zajímavé, že od té doby, co tak párkrát Brumbál Voldemorta nazval, nějak se to uchytilo a říká mu tak již úplně každý.Upřímně, ale opravdu, ale opravdu upřímně..ani nevěděli,že má dnes narozeniny, tak proč by si na něj připíjeli, že?.Ne.Oni čekali na nový rok.
Nikdo si na něj nevzpomněl a pak,že jsou slušní nebelvířané. Za prvé je to název, takže tam patří velké písmeno a za druhé nevím, jestli by mu připili i kdyby o tom věděli Popravdě bych od nich spíše očekávala, kdyby mu přišli nakopat jeho ctnostný zade..eh..ček. ve slušné společnosti se říká prdel Jedinýá,kdo si na svého pána vzpomněl byla Bellatrix Blacková.
Bella byla vlastně jediná,kdo mu byla a je věrná.Ona jedniná ona jednina a polovina a třetina a…no, nebudeme to rozvádět přetrvala věčně pro něj Azkaban a ministrovi do očí řekla ministr je totiž šikula a poslouchá očima. Většina lidí poslouchá ušima, ne? Nemělo by to být 'A ministrovi do uší řekla…?,že je do něj zamilovaná Smrtijedka. No jasně. Belatrix BLACKOVÁ. Jen tak mimochodem už asi dvacet let vdaná za jistého Lestrange. Ale to vůbec nevadí. Ona se totiž stihla rozvést. Logika.
Ostatní ho třikrát popřeli stejně jako popřel Petr Ježíše za to mohl kohout Báro, víš...za všechno nemůžou ptáci...a pak,když se vrátil neboli vstal z mrtvých ,tak mu říkali jak moc ho milují.tohle začíná být perverzní…maličko putain...Tohle Bellatrix nikomu nikdy neodpustila.Žárlila, že nemilují ji. A teď…zapomněli na jeho narozeniny, i když mu měli koupit, dort a balónky a foukačky a fáborky a spoustu dalších nebezpečných věcí. Předpokládejme, že všichni věděli o datu jeho narození, o místě, kde se narodil a o jeho nejtajnějších přáních. Strašně pravděpodobné.
Bella se přemístila před temné sídlo.Dále předpokládejme, že ono sídlo nebylo v bezprostřední blízkosti chráněno protipřemisťovacím kouzlem, jelikož pán domu byl děsně důvěřivý chlapík. jo…mocinky Plášť si přitáhla blíž k tělu ehm…nepotkal někdo čárku? aby nezmrzla a vydala se ke dveřím fajn, čárka čeká u dveří, to beru.. Já ne, mně se nechce chodit. Bolej mě moje nožičky, weesh?
Třikrát zaťukala ťuk ťuk…ještě jednou…ťuk a potom vstoupila.V místnosti,kde se ocitla bylo teplo.Proč furt musím něco předpokládat? Fajn. Předpokládejme i to, že vstupní hala jaksi zmizla, jelikož se lekla té divné paní.Byla v místnosti, kde bylo teplo? tmavě zeleně vymalována a lemována stříbrnými vyšívkami já bych ti vyšila jednu na prdel ve tvaru hada. Otázečka: jak může být místnost něčím lemována? Vy jste již někdy viděli místnost s okrajem? Ne, ale co není, může být...co jsme neviděli, to si vymyslíme, ne?
Bella za sebou zavřela dveře a sundala si cestovní plášť.Pověsila ho na věšák a vydala se za dalšími dveřmi do kuchyně. Když konečně viděla své milované dveře, vrhla se jim kolem pantů a přiznala neskonalou lásku. O devět měsíců později zřelo světlo světa krásné dvířátko. Až moc mi to připomíná Slávečka.
V kuchyni nikdo nebyl u dveří jsme byli a čárka pořád nikde. Možná utekly z domova důchodců, ačkoli tam měli velmi výživnou stravu a milé sestřičky čárky měli??? kromě domácí skřítky,která byla v onom domově spokojená vypadala dost zuboženě nebyl. V kuchyni nikdo nebyl kromě domácí skřítky, která vypadala dost zuboženě nebyl? Omračující stavba věty. *kácí se na zem v mdlobách* *nesnaží se chápat a žádá o sklenku pravé irské vody. Samozřejmě bez ledu, všichni víme, z jakejch sraček ho dělaj..* Proč se vyjadřuješ tak vulgárně? Skřítka se na ni překvapeně a vyděšeně zároveň podívala no, ta věta byla divná, ale podobných scén snad není zapotřebí.
,,Kde je páníček?"Zeptala se Bella a znechuceně zahodila pravidla stavby věty, potom se na skřítku vrhla, protože ta ohava zvedla ta pravidla ze země dívala.
,,Ve svém pokoji paníčko! Čeká jenom na tebe ve bez svéhom nejlepčejšíhom župánečku."Pípla vyděšeně slepice skřítka a uklonila se jinam ne(a)ž na zem.Asi do stropu.Bella nepoděkovala a vydala se točitým eskalátorem schodištěm nahoru do prvního patra. Výprááváá velrybářskáá k břéhům grónskáá …
Když se ocitla čáry máry simsala bim, ž sví la pisin fuk v chodbě 1tečka utekla za čárkami. No, to je pořádek… Já bych to viděla i na víc teček. Vážně špatná disciplína, poručíku. Dezertéři musí být potrestáni. Pošleme na ně Slávečka...Jejich neprofesiální až laxní přístup ho rozhodně ehm...velice rozzlobí.patra,tak se už instinktivně předpokládám, že tam před tím stopadesátkrát byla vydala ke dveřím na konci oné chodby v prvním patře, že ano? Jsem bystré děvče .Zhluboka se nadechla a třikrát zaťukala. Ach, magické to číslo. *vzdychá a žmoulá v křehké bílé ručce křehký bílý kapesníček*
,,Pojď dál Bello."Ozval se chladný Tomův hlas.Bella tedy vzala ohřívač, zatáhla za kliku jak se tahá za kliku? Asi mi to tak úplně nedošlo. Nevadí, on mi to někdo vysvětlí.ve tvaru hada a otevřela dveře.
V místnosti byla docela tma.Osvěcovali ji jen svíčky. Podle zákonů gramatiky existuje cosi jako shoda podmětu s přísudkem. * snaží se popadnout dech a moc jí to nejde* Přes okno byly zataženy černé závěsy a naproti oknu byla skříň se spousty knih černé, bílé, tyrkysové ne, tyrkysová ne magie.Byla tam tma, ale od čtení ji to neodradilo. Proboha, řekněte jí, že si zkazí své krásné oči. U pohovky,kde seděl Tom jak se to k těm čárkám chováte? Vždyť tohle je už třetí Bijou je.ležel do klubíčka stočený velký had.alespoň jedna nalezená tečka. Rodinka se nám začíná vracet do normálu. Problém je v tom, že tahle tečka tam zase nemá co dělat. nikdo není dokonalý Naginy.Dále tam byli ještě jedny dveře. Tak to máme stavbu věty, absenci čárek a teček a shodu podmětu s přísudkem. Jak tohle řešit? Ha…už vím, volejte Sherlocka Holmese…nebo alespoň češtináře. Co Stelia? Tam měl postel a skříň s oblečením a….no prostě všechno ostatní. Jako ledničku, vanu, televizi, rakev, pelíšek pro hada, kohoutek pro hadici, mučící nástroje a podobné užitečné věci?
Bella trochu váhavě vstoupila a potichu se zeptala:
,,Jak…." úžasné dorozumívací prostředky
,,Bello já vím vždycky… a všechno a tak si jednou ta neposedná čárka vyšla na procházku a už ji doma neviděli. to přece víš. Já vím, že ty víš, že my všichni víme, že oni vědí, že ty si myslíš, že já si myslím, že jsi absolutně úžasná.A kromě toho…kdo jiný by si vzpomněl na mé narozeniny? Neboj, pořád ještě to nezní jako sebelítost"Zeptal se.Jeho hlas už nezněl tak krutě.Vlastně zněl tak.. přitažlivě a příjemně… a vůbec! Voldíček je nej!Bella se okouzleně usmála.
,,Jak bych mohla zapomenout na vaše narozeniny vyhlašuji celostátní pátrání! Tohle už fakticky není normální. pane Yes sir. No sir. Sure sir.?"Zeptala se. Oni jsou vážně zvědaví, že? To je samý zeptal se a zeptala se. Slovní zásoba nulová, ale nikdo není dokonalý, že?Tom se na ni zamyšleně podíval a pak řekl:
,,Víš o tom,že jsi vlastně jediná,kromě Naginy tak tady bych zaměnila písmena, ale neprošlo by to cenzurou, takže od toho se smutkem v srdci upouštím. Co je na angíně cenzurovatelného?! nemyslela jsem anagram.,kdo je mi věrný? Ostatní jsou semezeramnou jen ze strachu."Tohle Bellu potěšilo.
Naginy zasyčela. Já myslela, že Naginy je had a né hadice. Já bych to tipla na hermafrodita. Já na Slávečka. Sexisto!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Claire Claire | 29. května 2008 v 19:47 | Reagovat

Pěkný,ale Bellatrix je fakt se dvěma l.Tedy v anglickém originále

2 Innominate.ripper Innominate.ripper | 19. října 2008 v 20:24 | Reagovat

Když konečně viděla své milované dveře, vrhla se jim kolem pantů a přiznala neskonalou lásku. O devět měsíců později zřelo světlo světa krásné dvířátko.

:D:D:D to bolí, holky, mám dost. Pod stůl mě ovšem srazilo až to:

… a vůbec! Voldíček je nej!

;)

3 Alcarmë Alcarmë | 12. listopadu 2008 v 18:37 | Reagovat

....ve slušné společnosti se říká prdel....   *...pohřeb bude za týden*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama