Nejlepšejší narozky Pána Zla 2/2

23. července 2007 v 20:22 | Ginny vs. Kittie, Belinda, Pepcha |  Harry Potter
Tom ztuhl, jelikož se mu voda v těle proměnila v led a pak jí hadím jazykem vztekle odpověděl. Jak ze syčení poznáte vztek? Uděláme pokus. Zkuste odhadnout emoci: ssS Ss ssS Sss s Ss sS. Co? Nevíte? Zkuste morseovku…

Bella věděla,že její pán umí hadí pečínku jazyk, ale nevěděla, že umí mluvit i papiňácky a ona se toho už ani nebála.Naginy jí připadala docela fajn had. *pokouší se zachytit stolu …nepovedlo se…je na zemi…nechápe…směje se* *balí si věci a jde skočit z Nuseláku* *jde ochotně doprovodit a hystericky se při tom chláme* *nebalí si, ale jde taky*
,,Líbí se ti to?"To víš, že jo. Ona má takové krásné oči. A spoustu dalších věcí Ze mě se snad stane bisexuálka.jako hadsexuálka? To je zoofilie a ta je trestná, ty prasáku. Zeptal se jí Tom najednou.Nejspíš použil Nitrozbyt jo znirozbytoval jí hlavu. Nene - zbyl její nitro.A pak použil Nitrobot a tu hlavu jí ještě rozšlápl. S tím bych souhlasila..Bella jen přikývla.Tom se poprvé usmál.Bella až zírala *hystericky pláče a zoufale touží po čárkách* Nedivim se Ti, čárky jsou děsně choolowouchckee a sexy. Víš co, Sašo? jak jí to překvapilo.Nebyl to ten krutý úsměv,byl to upřímný úsměv. V tu chvíli je had nebo hadice nebo co to bylo na zemi obdaroval upřímným úsměvem. A tak se všichni upřímně usmívali. A stejně jako Brumbál byli totálně happy.
,,Proč jsi za mnou přišla?"Zeptal se Tom najednou. to je už podruhé, co se najednou zeptal. Je zkrátka nepředvídatelný. A díky tomu přijde Belince tak neodolatelný. Belince teda rozhodně NE Já myslela tu druhou, ale copak já ti vidím do hlavičky?
,,Abyste netrávil narozeniny sám. Přišla jsem Vám dělat společnost. Ostatní sice nechtěli, ale my si nějak už vystačíme."Pokrčila rameny a hrozně nenápadně si při tom sundala svetr..
,,Nechtěla byste mi tykat?" Taková velmi vtíravá - a už padesátá v řadě - otázečka: proč jí najednou z čista jasna vyká? Předtím mu tykání nedělalo žádný problém. Ale co. Všechny cesty vedou do Říma Ale ne každé oslovení se povede…blbost…filozofický kecy. .Zeptal se po chvíli ticha.Bella na něj vytřeštila oči, ale pak je zase zatřeštila a upřímně se na něj usmála. a pak řekla.Pomoc! Únos
- dvojčátka - tečky nezvěstné!!! Zavolejte Poirota…
,,Ráda."Tom přikývl.Podali si ruku: myslí ruce, že jo? Prosím ať myslí ruce, prosím, ať někomu neurval ruku a teď si s ní nehraje. Měla bys přizvat Belindu, té by se to moc líbilo. Je aktivně hysterická a hlásí se k službám Jeho Veličenstva
,,Voldemort. Ale můžeš mi říkat Voldíku, Volde nebo Vole, jak se ti chce. Jediné, co nesnesu je Volďouši. a Volánku... "
,,Bella."Potřásli si s urvanou rukou *pláče* ní a pak od sebe ruce zase odtáhli.*utírá si slzičky dojetí hedvábným kapesníčkem* Naginy znovu zasyčela.Tom se n tak, tady mezera podle mých zkušeností být nemá apodle mých má být tadyni naštvaně podíval a zasyčel něco na zpátek.
,,Ta s tím snad nepřestane."Postěžoval si naštvaně. A nerudně do hada kopl. Načež ho Bela políbila a všichni byli šťastní až do smrti.a upřímně se usmáli...
,,Co říkala?"Zeptala se Bella chápavě chapaček, miláček, zlatíčko, sluníčko Paříž, vykrádání, obžaloba, kriminál, nevadí zvědavě.Tom se na ni podíval a pak ledabyle řekl:
,,Takovou hloupost.Vážně."Bella se tvářila pořád zvědavě. mohla si najít jiný výraz, zatímco podával to vyčerpávající vysvětlení. Jiný výrazy nejsou vůbec IN, to neweesh?
,,Nechceš si sednout?"Zeptal se aby změnil téma.Bella přikývla a sedla si vedle něj na pohovku.Naginy znovu zasyčela.*ječí, bojí se hadů* *utěšuje* to je hadice Tom se na ni podíval a hadím jazykem jí začal vyhrožovat,že jestli okamžitě nezmlkne,tak ji zavře před nosem? dveře a už se s ní nebude bavit.Předpokládám, že tomu všemu Bella rozuměla.Naginy tedy zmlkla.
,,Málem bych zapomněla.Tady máte dárek k narozeninám. To tykání a vykání…trošku jim to tam hapruje, ale to nevadí…hlavně, že se mají rádi"Švihla hůlkou a omylem vypíchla očičko miláčkovi Voldíčkovi objevila se taková menší krabice Vlastně spíše krabička. Tak krabice nebo krabička? To se nejste schopný dohodnout, dívčiny?.Menší krabice, krycí název krabička, weesh?Tom na ni překvapeně zíral.Nikdy v životě krabičku neviděl. Byl to pro něj zážitek, na který do smrti nezapomněl. Po chvíli si ji ale vzal a zvědavě ji otevřel. A do xichtu mu bouchla bomba, kterou tam nainstaloval jistý Harry Potter, který neměl Voldyho zrowincka v oblibjichce. A proč asi?
V krabici byla flaška myslíš lahev? A ty myslíš láhev? Přesně tu…vy se znáte? ohnivé wisky (Nebo jak se to píše. Píše se to s H, miláčku. A před ypsilon má být ještě písmeno "e".).Nebyla ale obyčejná.Byla to ohnivá jedna s k výčtu neschopností přičtěte ještě S a Z nejstarších,nejdrachších co to je proboha za patvar? Ty jsi nikdy neslyšela o nej drachnách?a nejnechutnějších na celém světě. Je nějaká kapalná Mary Sue?
,,Děkuji."Slova z něj vypadla dřív *fňuká a chce čárku* Nebreč, máma koupí slona. Růžovýho.Huráá. než se stačil zarazit.Bella se jen upřímně usmála.
,,Nedáme si?"Zeptal se ještě Voldy.Bella přikývla, protože upřímně řečeno na ni měla upřímnou chuť.Lord Voldemort švihl hůlkou a pro změnu vypíchl oko on Bele, aby si byli kvit. A oba bezoký a vypadali jak Jan Žižka na druhou objevili se dva průsvitné jako skleněné…asi - spíš jako éterické pohárky se znakem Zmijozelu.Jeden podal Belle,která si ho nadšeně vzala a druhý si nechal.Hůlkou otevřel flašku, za tímto účelem si k ní před pár týdny přidělal švýcarák a pak každému dvěma nalil.Přiťukli si a napili se neexistující wisky, jelikož v těch pohárcích se nemohla udržet a tak se vylila na podlahu. Ona sama. Bez jejich přičinění.Byla opravdu moc dobrá.(Doufám a to má být co? Autorka doufá, že se postavy a zkapalněná Mary chovají tak, jak ona chce? To si snad dělá srandu.)
Po hodině čárku, alespoň malinkou, prosím pěkně co jen popíjeli a občas mezi sebou prohodili pár slov druhá maličká čárečka se znovu ozvala Naginy.Tom na ni jen vyděšeně a naštvaně zíral a ani se nezmohl na žádnou odpověď.Jen na ni zíral.To už jsme slyšeli. Skočil Namezeraginny aby to zopakovala. Oba jsou tupí a nejsou na poprvé schopni pochopit, že my tupí nejsme. O tom bych se radši nerozšiřovala. Voldík by nám mohl chtít čmajznout mozek. Nemáš se čeho bát…
Tom by ji nejradši nabodnul na ten Švýcarek, co měl na hůlce vyhodil č…á…r…k…a…ale v hloubi své rozpolcené duše na sedm částí věděl,že si to přeje.Položil pohár na zem, protože byl moc chudý na to, aby si koupil stůl nene on složil slib chudoby a taky žil v celibátu a podíval se na Bellu. Samozřejmě úplně nevinně, aby si ten celibát nepokazil očním kontaktem a nenakazil se AIDS TURBO, kterýžto je přenosný výše zmíněným očním kontaktem. Ta se na něj jen dívala a oba se dívali modré,kouřové oči jí plály nebudu řešit filozofickou otázku, jak vypadá planoucí kouřové oko, že ne? Ten kouř vznikal z těch plamenů. Ale že ji to muselo bolet.Podíval se na Naginy,která to potřetí zopakovala.Kdyby se autorka místo do složitých počtů ponořila do základů pravopisu, nemusela bych se sypat z akutního nedostatku čárek Abstinuješ nerada, co? Nic se nemá přehánět Bellatrix na něj jen nechápavě zírala.Pochopila,že se pápá, ráda jsem vás poznala… Hele to má rytmus. Ještě zjistit, jestli je to daktyl nebo tentononc nebo ten.. no..jump!-Voldemort rozhoduje *hroutí se, píše poslední vůli a chce na hrobeček čárku* pokusím se to zařídit, miluju tě…v jistém slova smyslu ale vůbec si nejsem jista svého úspěchu neměla,jsi hodná, že mi tu čárku dopřeješ, ale sem nepatří žádnou potuchu nad čím.
A najednou j(i)í odložil pohár na zem, aby si tam s jeho pohárem povídaly a políbil ji.Bella chvíli jen překvapeně zírala a pak mu polibky začala oplácet. A jsme u toho…erotická scéna (Chudák Naginy nikdo si ji nechtěl dát k jídlu už nevšímal a přitom je to její zásluha :o)) Jediný, co mě nase…nádech…výdech…rozzlobí víc než absence čárek jsou smajlíci, holka zlatá, co mi to děláš?
A tak prožil Tom Rojvol Raddle alias Voldík nejhezčí narozeniny.Poprvé dostal dárek, poprvé se zlískal jako dobytek a poprvé a naposledy se zamiloval. Jenom taková - vážně, ale vážně, ale vážně vážně úplně poslední - otázka: copak, že to říkal Brumbíček? Že Potter má věc, kterou Pán Zla nemá? A nejmenuje se snad Pán Zla Tom Raddle? A nebyla ta věc - čistě náhodou (střílím naslepo) - LÁSKA??????!!!! A co že to má slovo "zamilovat se" společného s láskou? Vám to nedochází? *hroutí se a balí si kufry a stavuje se pro kamarádku a jde skočit z Nuseláku*
Konec. No…to není možné…konec…to je… *záchvat smíchu* *práská dveřmi a odchází, ačkoliv to nikoho nezajímá* *mává a pláče…upřímně* *Je jí to úplně jedno a pořád se hystericky směje, pochichotává a škytá. * to bude tou wisky…A to je konec přátelé, milujte se a množte se…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Polgara Polgara | Web | 25. dubna 2008 v 18:00 | Reagovat

Nic ve zlém, ale nemá být Voldemortův had pohlaví mužského?

Jo a Harry měl schopnost milovat...

2 Polgara Polgara | Web | 25. dubna 2008 v 18:00 | Reagovat

Jinak glosy jsou výborné

3 Innominate.ripper Innominate.ripper | 19. října 2008 v 22:05 | Reagovat

Naginy jí připadala docela fajn had. :D:D

A stejně jako Brumbál byli totálně happy.

,,Voldemort. Ale můžeš mi říkat Voldíku, Volde nebo Vole, jak se ti chce. Jediné, co nesnesu je Volďouši. a Volánku... "

:D:D:D NMD

Polgara: Jinak Nagini je SAMIČKA

4 Alcarmë Alcarmë | 12. listopadu 2008 v 18:49 | Reagovat

Asi si koupím jinou židli.... O tuhle jsem se díky vám pěkně pomlátila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama