Zatraceně blbí zjištění by Lyli

21. srpna 2007 v 22:25 | Lyli vs. kittie |  Harry Potter
Původní autor: Lyli (http://lylien.blog.cz/)
Glosovala: kittie

Téma: Harry a Voldie IN LOVE

Hl. postavy: Harry, Voldemort

Žánr: Slash, romantika, fuj

Zatraceně blbí zjištění *skácela se smíchy pod stůl a nemůže dýchat*

Voldemort měl dnes skvělou náladu, protože chytil Harryho Pottera. Nikdo a nic mu nemohlo zkazit náladu, když měl tak skvělou náladu, protože chytil Harryho Pottera. Jelikož mu nestačila nálada *hledá seznam synonym pro slovo 'nálada'* jakou měl doposud už je to tu zase. Já nutně potřebuji někoho, kdo za každým slovem píše čárku. rozhodl si jí zlepšit, což znamenalo, že ho ho? Koho ho? Ho Harryho? pude podstatné jméno pud, pád 5., číslo jednotné, rod mužský, vzor hrad pěkně zmučit Cruciatusem To je ale nádherně vyskloňované *zamilovaně kouká na ten odporný patvar*. Když vešel do kopky kopka, jakože ji někdo vykopal? No, jistou zvrácenou logiku to má., tak tam seděl Harry opřený o zeď se smutným výrazem *v očích se objevuje neuróza* zvedl pohled na Voldemorta a hnet co je hnet? *prohrabává všechny encyklopedie, které má, ale nikde nanachází…dokonce ani v knížce o Egyptě* *usedavě pláče a chce hned vědět, co je hnet* ho zase sklopil. Voldemortovi to rvalo srdce Áj vont koma…ačkoli vůbec nevěděl proč a rozhodl se, že si s nim pokecá. Už to vidím. "Čus Voldy, jak jde život?" "V poho vole. Hele, dáme pokec?"

,,Tak jak se máš Harry?" zvolal Voldemort normálním hlasem to, že nemá rty není tak důležité jak by se mohlo zdát. Pokaždé, když čtete o Voldiem, představte si tu zašedlou potvoru z filmu, ok?, ale hnet Co je hnet? *mlátí hlavou o stůl a chce být tupější než je, aby věděla, co je hnet* se ptal sám sebe neschopnost slohu není důležitá. To je genetika, ale to, že si nejste schopni zapamatovat několik jednoduchých pouček pro psaní čárek, je neomluvitelné. proč mu řekl HARRY.

Harryho ten přístup docela zarazil, ale okamžitě odpověděl. možná ho začnu milovat, protože je mocinky duchapřítomný ,,Je mi fajn, ikdyž chci díru, prosím, chci díru na to možná nevypadám." Harry měl docela pravdu ach, ten Harrie, ten je tak úžasný. Měl pravdu. Fascinující…no a dál? Taky mívám pravdu. A častěji než on., že na to nevypadal, protože se na něm vyřádili smrtijedi. Dětská hra na tři…a na šest…a na osm…hihi.

,,Poď eh…poď? Krycí název pro: pot, pod, loď, bota, uff, nevím. Harry *nechce se s nikým bavit, jen usedavě pláče* přesuneš se do pokoje." řekl Voldemort. "Do mého pokoje…" Voldie se nám vybarvuje.

Voldemort dovedl Harryho do krásného pokoje Pojem 'krásný pokoj' je subjektivní. Definujte proto pojem 'krásný pokoj'.. Hezký nábytek už jsme zase u toho , postel s nebesy ty se mi nikdy nelíbily…, ale v mysli Harrymu utkvěla otázka, proč. Protože tě miluje, ty malý blázínku. Proč to Voldemort dělá, roky se považují navzájem za nepřítele číslo jedna Zastavte ve čtení a přečtěte si tuto větu znovu. …roky se považují navzájem za nepřítele číslo jedna?…Myslím, že Naginy je přeci jen docela fajn had. Musím sepsat seznam verbálních perel, vyskytujících se na českém Internetu. a pak mu dá Voldemort nádherný pokoj mně by se určitě nelíbil. Když o tom tak Harry přemýšlel, tak dospěl k závěru, že svět se musel zbláznit Bohové musejí být šílení? Myslím, že na autorku napíšu CocaCola, a odnesu ji na kraj světa jako zlou věc. Přesto se musel zeptat.

,,Proč to děláte?" zeptal se Harry. Musel se zeptat…zeptal se. *hystericky se hihňá*

Voldemort se na tuto otázku sám sebe ptal také, ale odpověď neznal, tak pokrčil bezradně rameny. Chudáček bezradný Voldie *utíká utěšovat*

Povídali si až dlouho do noci čárku, debilko, čárku, nemám ráda lidi, co nepíšou čárky až mu Harry začal věřit a stali se znich chci díru přátelé Od nenávisti je jen krůček k přátelství a krok k lásce. Nicméně fakt, že za jeden večer spřátelili, mě uvádí v upřímný úžas.. ,,No je pozdě, měl bys jít spát." poradil mu Voldemort starostlivě. Harry byl ještě tak mladý. Vždyť musí mít dost energie na…eh…zábavu?. ,,Dobře!" souhlasil Harry a jako svého nejlepšího kamaráda Voldieho na dobrou noc políbil. . A jak řekl tak udělal ta rozhodnost mi imponuje. Voldemort šel taky spát, ale zdálo se mu, že s Harrym leží na posteli a vášnivě se líbají. Erotické sny. Podle Freuda (čtěte Frojda) jediné nepřirozené sexuální chování je žádné. A autoerotika do toho svým způsobem taky zapadá. S tím se probudil celí propocený je tam hrubka. Správně je to: on je celí propocení. A to byste mohli vědět. a co hůř, VZRUŠENÝ!!! Ještě jeden vykřičník a jsi nevyrovnaná. A ještě jedna hrubka a začnu být nevyrovnaná já. A, ehm, tohle nečtěte před desátou večer. Teď už chápal proč k chlapci cítí určitou náklonost naklonovala bych n, ale je to jen můj nesmělý názor. . On se do něj zamiloval. to není fér. Já chci, aby se zamiloval do mě!!!!!!!!

,,No to mi ještě vááááážně chybělo!" pronesl Voldemort šarulenunka jak jinak než ironicky. Pletou se ti pojmy. Ironická jsem já, on je jen idiot.

Jelikož věděl, že už neusne *maniakální lesk v očích**hledá sekáček na autory* tak se chystal jít se podívat na Harryho *Chce k narozeninkám mapičku s velkým červeným a zakroužkovaným Nuseláčkem.* jak sladce spí. ,,Tyjo áj vont šerkej já už se chovám jak patnáctiletej puberťák Vole, jsi zapomněl dodat…mně je patnáct a jsem v pubertě a rozhodně nemám erotický sny o lidech, které jsem se několikrát pokusila zabít.." Ale ani to ho neodradilo. ,,Bože můj, ten je tak sladký rozhodně není tak sladkej, jako já, když vidím čárku když spí." přemýšlel Voldemort. Voldemort si sedl Voldemort si řekl, Voldemort přemýšlel, Voldemort si sedl…nezdá se vám, že je Voldy středem pozornosti? na kraj postele,tady čárka není, ale beru to jako odškodné, takže ti odpouštím a vydržel tak až do rána to ho musela pekelně bolet záda.

Tato "povídka" má o mnoho mnoho částí více, máte ojedinělou možnost nastudovat ji a několik jejích příbuzných. Nicméně já došla k názoru, že potřebuji nějakouu dobu vegetovat, že se znovu aktivně ponořím do splašků internetových povídkářů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elynch Elynch | Web | 7. dubna 2008 v 18:17 | Reagovat

Ouch. Totální blbost :D

Nemá to pointu, nemá to nic, jen plno, plno hrubek a podbných znetvoření :P

Ale ještě pro glosařku. Taky ti tam párkrát chybí čárka, což není zrovna nejlepší, když chceš rýpat do autorky, protože nepíše čárky. Ale fajn, ona jich má o dost víc vypuštěných :)

2 yeniczka yeniczka | 13. září 2008 v 22:20 | Reagovat

citace: "mně je patnáct a jsem v pubertě a rozhodně nemám erotický sny o lidech, které jsem se několikrát pokusila zabít.." Kolik jich bylo, pro všechny zlaté vlasy děda Vševěda? Kromě mě, která jsem se u tohoto skvostu málem zadusila čajem. Příště prosím varování: "Nepožívat žádné dusivé látky při čtení následujícího textu. Nejlépe ani nedýchat."

Nicméně skládám hold milé glosařce, která je v tak útlém věku plně vybavena znalostí gramatiky i stylistiky, o dodržování charakteru cizích postav nemluvě. Vzpomínám si dost jasně, kterak jsem já v rozpuku puberty vytvořila svou první (a zároveň poslední) Mary Sue (která ovšem nebyla až tak děsivá jako většina, které znám, musím se pochválit.)

Česká fanfiction (a bohužel i original fiction) scéna je děsivá, ale i tak se bojím, že bychom tu stěží hledali podobný (anglický) klenot jako ten, který jsem jednoho (krásného, zářivého) dne objevila a rozhodla se o něj s vámi podělit (za což mi vaše nervy nepoděkují):   http://www.fanfiction.net/s/2828044/1/  

Jinak glosování zdar =)

3 Innominate.ripper Innominate.ripper | 24. října 2008 v 20:14 | Reagovat

Proč? Proč jsem to jen musela číst? *usedavě pláče v temném rohu pokoje a doufá, že nebude mít doživotní trauma*

Jinak oglosováno na jedničku.

Proč?

Protože vás miluju, vy malí blázínci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama