Je konec Siriusi by Areneis

11. září 2007 v 22:02 | Areneis vs. kittie |  Harry Potter
Je konec, Siriusi to je nadpis nebo to jen tak ční v prostoru?

"No tak, Tiff, co se stalo?" ozval se vedle mě hlas mé nejlepší kamarádky, Lily Evansové. Proč je vždycky Lily nejlepší kamarádka?

"Slíbil, že mi neublíží," řekla jsem plačtivě a věděla jsem, že mě Lily pochopí. Chladně na mě pohlédla: "Snad jsi mu nevěřila?"

"On tě podvedl? To si s ním vyřídím. Hajzl jeden." Bylo vidět, že Lily je rozzuřená na nejvyšší obrátky Rozzuřeně se obrátila a vydala se pryč. I když, nejvyšší. Nevím nevím, ale já bych někam do předchozí věty dala alespoň jednu trojtečku… Nejvíc ji dokázal rozčílit Potter.

"Ne, nepodvedl. Lhal mi, lhal mi s tím, co šli včera večer dělat. Schválně, co z ní vypadne. A já mu věřila, " rozbrečela jsem se naplno. Slzy tryskaly z mých nádherných očí a já náhle věděla, že se budu do konce života trápit.

"A co dělali? Vždyť říkali, že mají trest. Potom to teda nechápu."

"Povím ti něco, co téměř nikdo neví. Zjistila jsem totiž, že Remus je vlkodlak a kluci s ním chodí každý úplněk někam ven. Všichni tři jsou zvěromágové. Bonzáku!!! Asi mají důvod, proč to nikomu neříkají, ne? Ta holka je tupá…proti autorce nic nemám, ale ta postava je vážně idiotka. Já myslela, že když už spolu chodíme tři měsíce, tak mi bude alespoň věřit, čárky se píší ve větě…tečky na konci. To jen pro příště." podívala jsem se vedle sebe a pak jsem vykřikla: "Já ho nenávidím!" proč se dívala vedle sebe? *nechápavě mrká*

Vstala jsem a práskla za sebou dveřmi, když jsem odcházela z pokoje myslím, že sama informace, že za sebou práskla dveřmi nám dává vědět, že odešla z pokoje.

"Tiff počkej!" zakřičel za mnou někdo, koho jsem absolutně nechtěla potkat. "Alespoň mě vyslechni." Něčí ruka mi pevně sevřela paži a jsem tiše sykla bolestí bolelo to? *snaží se projevit účast*. Rychle stisk o něco povolil. "Vyslechni mě," říkal ten hlas naléhavě.

Podívala jsem se do těch krásných šedých očí, do jakých jsem se vždy dívala tak ráda. "Nevím proč bych měla," odvětila jsem mu mu? Já bych to škrtla, ale je to jen můj nesmělý a osobní názor chladně.

"Já ti to vysvětlím," mluvil na mě dál, ale já jsem ho nechtěla poslouchat. Stejně to tvoje ego neskousne, takže je zbytečné ti něco vysvětlovat.

"Pusť mě!" rozhodně to nebyla žádost, řekla jsem to jako rozkaz. Ale s ním to ani nehlo Siri je silná osobnost. Dál svíral mou paži. Která pozvolna začínala modrat.

"Tiffanny prosím…"

"Ne, nepros."

"Odpusť mi," řekl prosebně a nahodil ten prosebný psí pohled. Teprve včera jsem pochopila, proč mu šel tak dobře. On totiž zčásti psem byl. Možná si zvěromážsky proměnil očička, aby vypadal líp.

"Nemůžu. Myslela jsem, že mě znáš líp. Život je plný omylů. Kdyby jo, tak víš, že já neumím odpouštět. A i kdybych uměla, tak to neudělám!" řekla jsem pevně a uhnula pohledem. Měla jsem pocit, že kdybych se mu koukala do tváře dýl, dokázala bych mu odpustit úplně všechno. Takže zas tak pevná nebyla…nebo ne? Pletu se? Nepletu se!

"To znamená co?" zeptal se a z jeho tváře se dal vyčíst pouze strach , že mu jednu natáhne. Siri byl všeobecně proti fyzickým trestům. Potom ještě dodal: "Já tě miluju Tiff, copak to nechápeš?"

"Já tě taky miluju, ale nemůžu s tebou být. Bude to tak lepší. Je konec, Siriusi." S tím jsem se otočila a nechala za sebou stát chlapce, kterému se po tváři koulely slzy. Hypochondr. Já bych byla naštvaná, že je tak tupá a hezky od plic bych jí to řekla.

Netušila jsem, že jsem právě udělala největší chybu svého života. Já osobně to poznala hned. Nebuď urážlivá. Koneckonců ty bys mu to taky neřekla.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kettys kettys | 11. srpna 2009 v 20:13 | Reagovat

ó můj bože, to je ale blbost. Teda Sirius a taková citlivka *nevěřícně kroutí hlavou* No aspoň, že to bylo krátký... Jinak glosy super, jako vždy! * nadšeně tleská* :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama