Harry Potter mezi indiány 1.kapitola

9. listopadu 2007 v 17:18 | Barunka vs. Kittie |  Harry Potter
Původní autorka: Barunka

Adresa: http://baruncinypovidky.blog.cz

Glos:
Kittie Moerlyne Comma

Hlavní postavy:
Harry, Hermiona, Lupin, Indiáni

Téma:
Myslím, že název hovoří za vše

Žánr:
Pravděpodobně to má být romantika a dobrodružné.

Harry najednou uslyšel ptáky. Bel, nehysterči. Ale proč jsou tam zrovna ptáci? Z toho usoudil, že je někde venku ještě by mohl být v pavilonu…v zoo. Nebo v kině a nebo taky…eh…někde jinde, ale rozsvítit pomocí hůlky se bál, nikdo neví čárka co se skrývá vedle Nikdo neví co se skrývá vedle? *hihňá se* . Po nějaké chvíli se začalo rozednívat možná už bylo ráno . A tehdy si Harry s hrůzou uvědomil, že se octl na úplně neznámém místě jak vypadá trochu neznámé místo?. A co hůř dokonce i ve zcela neznámé době Jakmile se rozhlédl, zjistil, že je v jiné době. Jak člověk na první pohled zjistí, že je v jiné době?. Jediné *hystericky pláče* už je to tu zase...vlastně není co měl u sebe byla kniha od Hermiony a jeho hůlka.*Co si mám počít s jednou knížkou, hůlkou a svými vědomostmi otazníčeníček...uvozovky...ona tam má hvězdičky...aha, tak to jo* pomyslel si Harry zvlášť, když jeho vědomosti stojí za prd *A co chudák Hermiona. Ten člověk nepíše čárky a uvozovky a otazníky. Hlavně otazníky. Ta se musí bát měla by si koupit plyšového medvídka. Možná, že kdyby mi to řekla osobně, tak jsme se neocitly eh…ááá…Harry a Hermiona se neocitly? Marcůůsíí, pomóóc!!!!!!! (Správně, jsem nevyrovnaná…velice nevyrovnaná) Zachraň mě…prosím. každý v jiné době. Jen co mu tohle došlo *mlátí hlavou o monitor* Hermiona se objevila vedle něj.

"Ty mě potřebuješ nebo mě máš tolik rád? To je prvotřídní blbkovská věta. " zeptala se Hermiona, když jí došlo čááááárkááááá co se stalo.
"O čem to mluvíš?" nechápal Harry. Nic si z toho nedělej, taky nechápu.
"Přeci o tvé nové moci, kterou jsi získal mou láskou *hystericky se směje**snaží se chytit stolu* *nepodařilo se* *svíjí se na zemi v záchvatu smíchu* . Jinak bys neměl u sebe tuhle knížku, ale myslánku, kterou ti poslal Remus. Z toho by vyplývalo, že miluješ Remuse…ale dávej si pozor. Koneckonců, je ženatý. A má syna…Čokyho. "
"Aha Víte, co nemám ráda? Lidi, co nepíšou čárky. Vlastně nemám ráda nikoho, kdo nepíše čárky. takže spíš obojí. Já se ti už několik roků bojím říct, že tě mám rád. My se máme rádi tatínku…*drží se za ručičku* Myslel jsem totiž čárka, ty mongoloidní idiote! že máš ráda Rona. Nějaké synonymum pro slovo 'rád', neznáš, že ne? No to nechme stranou. Mluvíš o gramatice nebo o slohu? Nevíš náhodou víš co? Chtěla jsem téhle povídce dát šanci, i když se jmenuje Harry Potter mezi Indiány, ale takhle to už dál nejde.kde jsme se ocitli?" "Co vím charka? Že by? je jenom jedno. Autorka je mongoloid…tímto se zároveň omlouvám všem mongoloidům, protože 99,9% z nich je inteligentnější než tahle krá…sná mladá dívka…V téhle době muselo začít vítězit zlo, protože jinak bys tu nebyl. To je ale coolowouchká wjetička. Jsi Nebelvírův dědic jéé...to je ale chytrý nápad. Víš, že jsi jediná, koho tohle napadlo?a sice jseš jééé…ééééés…ííííí…myslíš? teprve druhý z tohoto rodu, který může měnit minulost, ale ne podle sebe. Tak podle koho? Je snad v pozadí jakási šedá eminence? *mračí se a snaží se donutit svůj mozek uvažovat iracionálně* Můžeš měnit cokoliv v době víte, co bych zavedla já? Trest smrti pro lidi, co nepíšou čárky ve které se octneš a kdykoli.Ať ti je 17 nebo 50 čeho? Brambor? Nás vždycky učili udávat i jednotky…. A jelikož tě mám ráda a nechci o tebe přijít Harry zrudl. Stala se mu taková nepříjemnost. Nevěděl jak to řešit, tak z Hermiony strhal oblečení a brutálně ji znásilnil…totiž…vyznal jí svou nehynoucí lásku., tak se tvé speciální schopnosti nejspíš zkombinovaly. Brumbál si to myslel a říkal, že je možné, že se u tebe objevím, a proto *sedí na židličce a z očí se jí kutálejí slzy zoufalství* že musím vědět...."
Za Hermioniny řeči by ji ve světě lidských bytostí zavřeli se kolem nich začali objevovat indiáni indián by měl být Indián, ptž je to příslušník národa kmene Iriguinejců *umírá smíchy*, kteří teď začali být útoční. *nadšeně hopsá a fandí Indiánům* Harry se s nimi však záhadným způsobem začal bavit. Hermiona jen zírala *zírá, ale není hepi jako Brumby*, protože Harry ovládal jejich řeč čárka jako by se mezi nimi narodil. Avšak bylo jediné štěstí, že se Harry chtěl setkat s jejich náčelníkem v soukromí , protože jinak by oba skončili u mučícího kůlu a to by byla zajisté veliká škoda *snaží se vypadal přesvědčivě*. Hermiona měla jako vždy pravdu.
Náčelník řekl Harrymu, že je jejich kmen napokraji vyhynutí, protože je bílí lidé vraždí s jediným cílem. Vyvraždit všechny indiány kvůli zlatu a ropě. Vraždí je s jediným cílem: Vyvraždit je. *umřela smíchy* Proto dal příkaz všechny neznámé lidi, především ty maličké, ale přesto důrazné virgulky co neumí mluvit jejich řečí popřípadě svojí vlastní řečí...viď, autorko? , přivázat ke kůlům a potom zaživa zabít *tváří se nadšeně*. Náčelník také chtěl po Harrym vědět alespoň jednu…prosím kdo je ta dívka *umírají její poslední naděje* co se tu s ním objevila. Harry mu ji představil jako Hermionu ne! Proč takové věci dělá? , svou snoubenku Ta je jistě celá nadšená., protože si uvědomil, zase záhadným způsobem proč je Harry Márinka? , že kdyby řekl něco jiného, tak by Hermiona mohla zemřít. *usedavě pláče* Ostatní indiáni chtěli důkaz, že jsou z budoucnosti a že jim mohou pomoci. Proto se Harry zeptal Hermiony : "Miláčku, snoubenko, proč nepíšeš čárulky? To se nedělá….přece.jestli zde můžou kouzlit.
Ta řekla:"Ty jo, ale já asi ne, protože platí něco jako, že nesmíš měnit minulost bez oprávnění. A já zřejmě oprávněná nejsem. Ty však můžeš. A celé to třikrát zopakovala, aby to ten idiot vypatlanej pochopil! Promiňte, nechala jsem se unést."
Harry se však podíval do knížky MOC ZÍSKANÁ LÁSKOU *snaží se nadechnout**svíjí se na zemi v záchvatech smíchu*a tam našel úryvek:

Každý *kope do autorky* kdo miluje někoho s jakoukoliv mocí, která zapříčiňuje, že pro něj neplatí jakákoliv ten člověk má rád slovo jakkoli pravidla ohledně kouzlení a i ten miluje druhou osobu. Znamená to, že pravidla neplatí ani pro jednoho. Pochopil to někdo? Paní profesorko?

Když si to přečetla i Hermiona, kniha zmizela. Víte, že zmizení jako takové je molekulárně nemožné? Je prostě proti všem zákonům fyziky a chemie, aby něco prostě zmizelo. Harry se tomu podivil, klid, dala by se tu možná použít teorie relativity, ale ta je sice moc hezká na papíře, ale ve skutečnosti se dřív rozpadne vesmír, než čas. ale Hermiona se nedivila. jen řekla, že kniha splnila své poslání, a proto se vrátila tam šerkej kam patří kam patří? Není to Harryho kniha? Nepatří k němu?. Do budoucnosti. Místo knihy se zde však objevil Remus Lupin Remííí!!! Remí je skvělej. Úplně moc. Doufám, že je úplněk a sežere je... To bylo divné všem, ale Lupin se vzpamatoval velice rychle .-.. je totiž skvělej.
"Harry pokud někoho oslovujete, patří tam čárka. Jsou výjimky, ale myslím, že pro naši věc naprosto nepodstatné máš tady poslání. K tomu a víte vy, co? Čárka!! abys ho úspěšně dodončil dokončil, ty dodončile! ti zbývá jenom jedno. Zbavit se schopností,které patří dědicům Zmijozelu a ne dědicům NEBELVÍRU myslíš Hadí jazyk a telepatie s Voldiem (mimochodem, Voldie je úpa supa)."
Touto řečí jim Lupin objasnil jeho objevení se zde nechcete to objasnit i čtenářům? Například tu větu? Objasnil jeho objevení se zde?.
"Takže ty myslíš, že se mám nějak zbavit hadí řeči?" Ujišťoval se Harry Jsem inteligntnější než tenhle chlapec. Mně to došlo už před dvěma řádky.
"Jo kurňa, čárka…Merlin…Pjopej…Egypt…už jsem klidná akorát mi nikdo neřek správně. Žádné řeky…všimli jste si, že napsali řek s malým ř? Já pořád říkám, že si velké nezaslouží. jak by to mohlo jít." Potvrdil Lupin.
"To vím zase já Harry. Musíš najít někoho, kdo je ochotný pro dobro obětovat život, protože pokud tuto schopnost získá zlo, zemře, objeví se v jiném čase a bude šířit ještě větší zlo než doposud. Pokud ji však od tebe získá dobro čárkulinenka samo se změní ve zlo,ale nezemře. Působivé…tupé a nepochopené, ale působivé. Možná i právě proto ses ocitl tady, v minulosti, protože ztratit někoho Řád, bylo by to špatné. A nikoho jiného si neumím představit, že by se obětoval pro dobro. Ještě Naginy…protože je docela fajn had. "

"Fajn. To bysme měli,ale jak najít toho člověka?"
"Na to musíš přijít sám." Řekli Hermiona a Lupin zároveň
ach…jak užitečné….Potom Lupin zmizel a Hermiona s Harrym si šli lehnout do stanu .Spolu? *zvrací*

Na tomto místě končí první kapitola, já si však nemůžu pomoct a přidávám ještě první odstavec kapitoly druhé:

Když se Harry ráno probudil nikde nemohl najít čárku hrozně se lekl, protože Hermiona nebyla ve stanu možná mu utekla s Indiánem. Ta byla v přítomnosti (u Brumbála
Já to říkala…Hermi se spustila s Brumbym...to by pak ale...proboha, Brumby je Indián!!).Večer, než usnuli, si povídali a Hermiona mu řekla, že pokud ji nechce vystavovat nebezpečí, tak je musí spojovat větší pouto než jen láska proč to zní tak pateticky? , jak se říká až do hrobu Co je oba zabít, nechat je rozložit a pak je nalejt do jedný sklenice od okurek? *zarazila se* *je nadšená z vlastního nápadu* . V noci se spolu milovali a Hermiona zřejmě otěhotněla, protože by jinak byla u něj, jak si Harry po chvíli uvědomil. *umírá z předchozí věty* Přečtěte si to znovu, ano? Po druhé je to ještě lepší. A pokud možno nahlas…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elynch Elynch | Web | 7. dubna 2008 v 17:59 | Reagovat

:D Wow..

Některý glosy jsou jen trapný snůšky keců, ale tohle mi sedlo :D

2 Elynch Elynch | Web | 7. dubna 2008 v 18:18 | Reagovat

Emh, myslím glosy u jiných povídek od jiných lidí :D Hehe, možná bych se měla naučit vyjadřovat :)

3 JayTee Jonshon JayTee Jonshon | E-mail | Web | 25. května 2008 v 20:12 | Reagovat

o_O Ta poslední věta tam fakt BYLA?!

4 nightmare nightmare | Web | 29. července 2008 v 20:43 | Reagovat

Toto je jedna z prvých glos, ktoré sa mi páčili. Teda až na tvoju poznámku "a potom zaživa zabít". Zaujímalo by ma, dá sa niekto zabiť "zamŕtva"? ;-)

Inak čítam skôr anglickú fanfiction + nejaké vybrané stránky zo slovenskej alebo českej a tak ma dosť prekvapuje, že niekto je schopný napísať TOTO a dokonca má tu odvahu uverejniť to na nete! (A zároveň sa pripájam k otázke od slečny, ktorá komentovala predo mnou.)

..Takže, len tak ďalej!:)

5 kittie kittie | 6. srpna 2008 v 23:42 | Reagovat

JayTee+nightmare: Ano, byla...

mimochodem, nightmare, to 'zaživa zabít' tam je úmyslně. Taky netrpím utkvělou představou, že by se daly zabíjet i mrtvoly...

6 Stella Stella | Web | 11. října 2008 v 20:45 | Reagovat

Bezva glosy... a taky se divím,když tohle někdo uveřejní,samozřejmě v té původní podobě... ale ještě to není tak strašný - i když je to strašný opravdu dost - jako ten původní článek ,,Artemis se zamiloval".To je vrchol! Ale glosy jsou k tomu bezvadný!

7 Sanny B. White Sanny B. White | Web | 16. října 2008 v 18:16 | Reagovat

Můj, Bože, můj Bože - fakt to nejsou halucinace? Fakt to někdo... NAPSAL?

8 Stella Stella | Web | 29. října 2008 v 13:22 | Reagovat

P.S.: Kdybyste neměli co na práci, na adrese http://allecto.mujblog.info/ je několik kapitol údajně ,,dobrého" příběhu o Harry Potterovi. No něco příšernýho! Tak kdyby se vám chtělo...

9 Alcarmë Alcarmë | 12. listopadu 2008 v 16:07 | Reagovat

He???? Je toto vůbec možné??? *pokouší si vybavit předešlý zážitek...* Je vůbec možné, že někdo napíše takovou.......?! *přemýšlí, co dosadit za tečky, ale nic kloudného ji nenapadá...*  (Myslím originál.)

10 Stella Stella | Web | 25. listopadu 2008 v 12:15 | Reagovat

Mimochodem, našla jsem další docela dobrej článek. Autorka je blázen do HSM, ale zřejmě neví, co se sluší a patří, tak se rozhodla napsat takový ,,článeček na pokračování". Myslím, že věta: ,,Nedělej že mě neslišíš..." mluví za vše. Promiňte mi, že se vám tady snažím takhle vnucovat, ale já bych tak ráda viděla tenhle článek v té jediné možné a správné podobě - to jest s vašimi glosy! :D

Zde adresa: http://teryzcin.blog.cz/0803/1-dil-nahradni-rodina

11 FrozenPrincess FrozenPrincess | 7. února 2009 v 22:16 | Reagovat

Bože :D. To je... Jsem jediná, kdo tu povídku absolutně nepochopil? Zvlášť tu část s dobrem a zlem?

A vůbec, proč by měli Harryn a Hermiona a ostatní pořád porážet zlo?

A Remiho syn Čoky :D nejlepší :D.

Ale autorka původní slát... no povídky sem chtěla říct, by měla být zavřená.

12 S-Hanka S-Hanka | Web | 12. listopadu 2009 v 20:57 | Reagovat

Eh? Eh? *snaží se rozkoukat* Takové to divné černé má být jako co? Netvrďte mi, že písmenka, to by jim nikdo nemoh udělat. Že ne? Řekněte mi někdo, že to není pravda! Prosím!! *mlátí hlavou do stolu, ale k ničemu to nevede* Jenom lituju Remuse, že se dostal do takový... ehm, společnosti. I když, tady neni jistý nic - ani to, že je Rem ještě pořád neudělali zrůdu, i když to by se mohlo taky hodit (viz. Doufám, že je úplněk a sežere je...) Jinak super glosy, mějte se a přeju hodně trpělivosti xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama