Bill a Tom v akci

21. září 2008 v 19:20 | někdo vs. kittie |  Tokio Hotel
Název: Bill a Tom v akci, kapitola 1.
Původní autor: neznámý, prosím, pokud někdo víte, napište
Glos: Kittie M. Comma Hlavní postavy: Tomik, Billda,Sisi, Mařka
Téma: Sex pod zákonem
Žánr: Romantická splácanina+ sexuální hrátky nezletilých

Jednou z lesa domů sa nesa mouudrý Ezop jsem šla s kamarádkou Zuzkou Sue? No to nám to hezky začíná. Doufám, že ty jsi Mařka. po Praze, protože jsme tam byli shoda-podmět-přísudek zrovna na takový dámský jízdě, asi na tři týdny to by mě zajímalo, kolik jí je. Podle toho jak píše, tipuju tak 12. Už vidím, jak někdo pustí svojí mladistvou dceru s její pubertální kamarádkou na tři týdny pryč.. Tak jsme si vyrazili ach jo, když jsou to dívky, jsou to TY dívky a tudíž je tam ypsilon. do města a tam najednou auto Tokio Hotel Já myslela, že Tokio Hotel je hudební skupina. Ono je to auto? *zmateně mrká* . Vyměníme si překvapené pohledy a upravíme si vlasy příznak šoku. Upravila si vlasy *přemýšlí o mdlobách*. Samozřejmě jsme měli Y...P…S…I…L…O…N…obě ofinu přes levé oko , abychom byly správné emogirls, jako to nosí Bill z Tokio Hotel to je totiž náš ájdol…, protože se nám úplně šíleně líbil!! Ta holka je téměř nevyrovnaná. A Zuzka se ještě rozhodovala mezi Tomem *překvapeně mrká* ne Billíšek? Jeho bratr? Je Tom jeho bratr? Dvojče? Nejsou jednovaječná dvojčata, že ne?. Z ničeho nic vyšel Bill z auta se svými ne asi, s cizími černými černý brýle jsou out. Kdyby měl černé brýle s růžovoučkejma lebkama, tak to pochopím, ale tohle…brýlemi a jeho pohled utkvěl na nás na kom asi jiném. Už vidím FF, kde Bill vystoupí z auta a poklidně odejde. Vsadila bych se, že se na první pohled zamiloval.. Potom se ohlédl po Tomovi, který zrovna vylezl taky už byli oba vylezlí *bystře mrká*. Kývl na Toma směrem k nám kývl na Toma směrem k nám? Aha…tak to jo…. Tom se sladce usmál a Bill taky a tak tam stáli jak dva dementi a sladce se usmívali. Potom se k Tomovi přitočil a něco mu řekl, Tom s tím nejsladším úsměvem na světě přikývl a mrkl na Zuzku, ta byla v sedmém nebi nestála na ulici? *je zmatena*. Já jsem se podívala trošku smutně do země, ani jsem nevěděla proč a pohlédla jsem na Billa, naše pohledy se střetly a já nedokázala odolat rozběhla jsem se k němu a vrhla jsem se mu kolem krku. Vzápětí mě zastřelil jeho bodyguard…jé, zastřelil *zasněně se culí* Mělo mi být brzy 14, Zuzce bylo sice teprve 12, ale vypadaly jsme obě na 15 proboha živýho…ta holka je ještě…*snaží se počítat* malá…
Bill vykročil a my jsme zpanikařili shoda podmětu s přísudkem umřela , jestli se nám náhodou nerozmazala řasenka !jsem zmeten!. Byl už jenom pár kroků od nás *úpěnlivě pláče* CHCI čárku! když ho dohonil Tom a šli spolu. Taky jsme vykročili a setkali jsme se přímo uprostřed Staroměstského náměstí začíná to být napínavé. Umím si to živě představit jako ve filmu. Takový ty hnusný americký slátaniny, kde se náhodou potkají přímo uprostřed (prázdného!!!) náměstí a stráví spolu zbytek života.
"Ahoj, co vy tady tak sami shoda čehokoli s podmětem následovala shodu podmětu s přísudkem…můžete je navštěvovat na Olšanských hřbitovech…?" Promluvil sladkým hlasem Bill a jeho oči se zavrtaly Bill má Black Deckera?? do mých. Mluvil samozřejmě německy, tak jsme začaly taky, ale přece jenom jsme se Sisi Princezna Sisi…ach, miluji tě můj princi…kde je Chosé? ovládaly lépe anglinu ale i tu mizerně, i když nás už pěkně štvala mě štve autorka…kdo je autorka?
"Jsme tu něco jako na dovolené. Něco jako na dovolené? Kolik, že jim je? Takové vyjadřovací schopnosti já nikdy neměla." Odpověděla Sisi, která se nemohla nabažit Toma Tominky…to, že nevypadá moc jako chlapec, nebudu komentovat…
"A nechcete si někam zajít?" Pozval nás Tom, samozřejmě jsme přikývli a vyrazili jsme. předchozí věta je blábol. Jejich limuzína byla už dávno pryč a čárka odjela s ní jak kluci nakázali šoférovi a Gustav s Georgem na ně čekali v hotelu pletu si je. Georg je ta hnusná opice? Nebo Gustav? Nebo oba? Sisi se chovala hrozně nepřirozeně pořád hýkala a mečela, no, vážně hrůza a to mě štvalo, protože jsme se přece domluvily, že bude štěkat pořád mrkala po Tomovi, ale sem tam i po Billovi, který kokrhal Don't jump! mě stačil chytit kolem ramen vzápětí ho zastřelil můj bodyguard *hihňá se*.. Byla jsem štěstím bez sebe. Myslela jsem chvíli na jeho piercing v jazyku.. taky bych na něj myslela. A potom bych omdlela. O piercinzích mám noční můry. Jsou tam hodně jehly a hodně klíšťata. A ještě občas turisti. Hodně, jen tak mimochodem. z přemýšlení mě však vytrhl Tomův bukot hlas.
"Ve kterém bydlíte hotelu?" Odpověděly jsme a oni užasli *omdlela* celé dvě SHODY podmětu s přísudkem. A zrovna v takové těžké větě. Blýská se na lepší časy.. Řekly nám, že bydlí v tom samém a když z nás vytáhly podrobnosti, užasly jsme se Sisi my dobrý, už jsem se bála, že přehlídka hrubek končí. Bydlely na tom stejném patře *je v šoku* Pání…to je, ale, skvělá náhoda!!! a v pokoji hned vedle nás Páni! To je, ale, skvělá ná…neopakuji se?! Se Sisi jsme si sedly v kavárně vedle sebe a kluci objednali oběd, samozřejmě jsme si mohly vybrat to jsem nepochopila. Přišli jsme do restaurace a mohly jsme si vybrat? To je jako říct, že jsme přišly do školy a mohly jsme si napsat test.. Bylo mi to trochu trapný, když mi Bill koupil i víno ví, že je jí třináct? *směje se a naprosto anonymně volá na policii*. Nebylo to tím, že mi bylo teprve třináct aha…tak…co? Já ve třinácti pila džus…no dobře, pořád piju džus, ale stejně! Ta dnešní mládež…, ale tím, že to víno stálo 500,- Kč to koupil celou láhev, nebo co?. Bill si toho ale nevšímal. Platil totiž Tom.
Po obědě jsme šli do hotelu k nám na pokoj. Kluci nás zvali k nim, ale byly jsme už unavený a kluci to pochopily a přijaly s nadšením naše pozvání. Udělaly jsme si príma mejdan. Kluci odešly někdy před jednou ráno. Řekly, že tu jsou na tři týdny, zrovna jako my! Ještě jednou poslední odstavec, abych si upřesnila několik věcí. Za a) jsou unavený, takže je pozvaly k sobě, zlily se pod obraz, a osaměly až po jedné v noci. Za b) Páni, jsou tam tři týdny, stejně jako ony! Za c) Neuniklo mi něco? Pointa?
Když odešly, pustily jsme si televizi Mumínky!!!, zrovna tam byl jejich klip Durch Den Monsun a v něm běhali ti mumínci., ve kterým byl Šňupálek!!! Bill vážně sladkej jůůů. Sisi do pěti do rána skládala básničky na téma Šňupálek Tom Pane Bože, ochraňuj mumínky.. Sice se jí moc nerýmovali básničky se nerýmovali? To je smutný. A dokonce dvakrát., ale byly celkem pravdivý, kousek mi přečetla.
"Tome, Tome, mumínku,
mé srdce patří jenom tobě! mumínku
Jsem tvá vyvolená, mumínku
Ty jsi můj princ! mumínku
Pojď si pro mě mumínku
A uslyšíš víc!" mumínku
Rýmuje se to. Absolutní rým. Mimochodem, myslím, že kdyby tu básničku slyšel, že by radši utekl, než aby toho poslouchal víc.
Druhý den, vlastně ještě ten den zazvonil v deset ráno co??? Tak brzo? Doufám, že se zeptal, jestli je vzbudil. Takový lidi miluju. Zavolají třeba ve tři čtvrtě na dvanáct a zeptají se, jestli vás budí. Co je to za debilní otázku? Jistě, že ano. na našem pokoji telefon, zvedla jsem sluchátko a na druhém konci se ozval onen sladký hlas cukrárna! Ňam ňam...Luculus!
"Ahoj, včera jste nám něco slíbily, pamatujete?" Billův hlas zněl vyzývavě ale ony jsou malé *pláče a hledá ve Zlatých stránkách číslo na linku důvěry* . Řekla jsem mu s úsměvem , kterého si přes to sluchátko jistě všiml…, ať chvíli počká, že jsme u nich za deset minut. Položily jsme sluchátko ve stejné chvíli co? Jakože najednou? Ale to nemůže vědět, protože jestli ho položili najednou, tak je možné, že ho položil později, nebo že…no nic. Není tu nějak hodně čárek? *filosofuje* a z ložnice se ozvala Sisi, která naříkala, že ji bolí hlava *zlomyslně se chichotá*. Ani se nedivím, po tom všem po čom všem?..
"Co se stalo?" Zeptala se přidušeným hlasem, který hlásal jak je moc unavená. Milá povídko, začínám mít pocit, že nejen, že tě nikdy v životě nedoglosuju, ale zřejmě tě ani nikdy v životě nedočtu.
"Do jedný v noci tady byl Bill a Tom. Tancovali jsme a ty jsi potom do pěti skládala básničky jestli se to tak dá nazvat…." Odpověděla jsem rozzářeným lustrem hlasem rozzářeným hlasem? Co to je za blbost? Rozjařeným hlasem s rozzářeným úsměvem, když už…. "A teď se koukej oblíct a dej se dohromady puzzlík, za deset minut máme bejt u kluků už jenom za osm *dotčeně civí na stopky*!" Zuzka byla rázem v koupelně a za pět minut už byla ze sprchy venku a měla červenou mini nevěděla jsem, že pobíhání ve sprše způsobuje, že má člověk červenou mini…. Měla jsem tu stejnou, takže jsme vypadaly jako sestry. Jůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!! Úplně jako dvojčata. Myslíte, že když si vezmu stejné tričko jako můj přítel, že taky budeme vypadat jako sestry? Eh...ne, nechci mu navrhnout, abychom to zkusili... Já jsem si ještě na tričko, které mi nedosahovalo ani na břicho, dala ještě jemně modrou jen malá otázečka…jak vypadá jemně modrá? mikinu, vypadalo to hrozně hezky to víš, že jo. Jen se pochval. Stejně to za tebe nikdo jiný neudělá. Sisi měla černý průhledný pytel na odpadky tričko. Když jsme zaklepaly na dveře číslo 212 (my jsme měli 211 a koho to se…zajímá?), otevřel nám Bill a uvítal mě dlouhým polibkem, jen co mě zatáhl se Sisi dovnitř *přemýšlí o kapitulaci*. Nebránila jsem se, protože na tuhle chvíli jsem čekala hrozně dlouho je mi špatně. Tom na Sisi reagoval stejně čekal hrozně dlouho? a Sisi se do toho pořádně opřela no nazdar.
Za nedlouho jsme všichni čtyři seděly já, Sisi, Billushka a Tominka na dvou postelích a vesele jsme si povídaly. Já jsem samozřejmě seděla s Billem na jeho samozřejmě…. Sisi s Tomem seděly taky spolu samozřejmě… a docela jim to slušelo vypadaly jako dvojčata?. Potom došlo téma mají hodně omezené téma, co? Když jim dojde za jeden den…asi si nejsou souzeni… a Sisi navrhla televizi proboha…. Pustily jsme ji a na Vivě *nejistě se rozhlíží* Hi…co je Viva? Viva la revolution? zrovna běžel klip Rette mich Rééééétéééé mííííík, který mě vždycky pořádně dostal. eh? Pošeptala jsem Billovi něžně do ucha: "Ještě chceš zachránit?" Podíval se na mě s vyděšeným pohledem. Vzápětí mě zastřelil jeho bodyguard. něžným úsměvem. Najednou jsem si uvědomila jak hrozně moc o něj stojím vždyť je pod zákonem!!! Hodně pod zákonem!!!. S upřímnýma očima přikývnul. *upřímně se pozvracela*
Tom a Sisi už dávno odešly do našeho pokoje, prej že na něco zapomněli.. to určitě. Chtěly mít soukromí a celkem je chápu. *odmítá se vyjadřovat k předchozí větě*
Bill se ke mně jemně naklonil a začal mě něžně líbat. Vzápětí ho zastřelil můj bodyguard. Začala jsem podobně jako předtím Sisi vrátila se do pokoje, že si něco zapomněla?. Najednou jsem ucítila čárku jak mě jeho ruce něžně obemkli a vzápětí ho (už poněkolikáté) zastřelil můj bodyguard celkem jasně jsem věděla, co bude následovat not too old for sex?.. a přesně to se taky stalo ona je malá!!!!!!!!!. Ale ještě předtím mi řekl, že o mě nikdy nechce přijít to řekl proto, aby ses s ním vyspala…je to prase. Řekla jsem mu totéž a slíbily jsme si, že budeme nejvíc nejlepší kámošky za mnou bude často jezdit, protože jsem mu vysvětlila, že já nemůžu. Nebyl naštvaný, spíš se mu to hodilo do krámu. Nebudu za ním lézt při každé příležitosti...
Pokračovali jsme.. potom Bill zavolal Tomovi, kde je v tom nejlepším…. Vysvětlil mu, že by mu chtěl něco říct Billda se bude vdávat?, Tom za chvilku přišel s úsměvem a rozeplým poklopcem. Rozloučila jsem se a spěchala jsem se věřit Sisi *je jí špatně*. Ta byla celá nadšená a hned za mnou zavřela dveře, posadila mě do křesla, sedla si mi na klín…na stůl a začala: "Představ si! Přišly jsme sem na pokoj a já jsem šla do koupelny a poprosila jsem ho, aby chvilku počkal. Přikývl a když jsem se vrátila, četl si moji básničku, kterou jsem ti četla. předpokládám, že ji psala v němčině, aby jí dobře rozuměl. Pane Bože, to je příšerná příšernost… Hrozně jemně *kroutí očima* se na mě usmál, položil básničku a přistoupil ke mně no a potom přišel můj bodyguard a zastřelil ho. Začal mě líbat a pak jsme se nějakým zázrakem dostali do ložnice no a potom přišel jeho bodyguard a zastřelil i mě." Sisi se málem rozbrečela měla totiž prostřelenou hlavu a asi to trochu bolelo. štěstím, nemusela pokračovat, protože jsem moc dobře věděla, jak to probíhalo. Tom a Bill přece byly dvojčata *je v šoku* fuj… A skoro ve všem byly stejný TA dvojčata, nebo TI kluci? Mimochodem, fuj. . Pověděla jsem jí svůj zážitek taky fuj, prase. Byly jsme úplně nadšený a když na nás pak Bill a Tom zaklepaly, hned jsem se hrnuli ke dveřím druhý kolo?. Uvědomila jsem si, že jsem s Billem strávila asi dvě hodiny Billishek má tak dlouhý předehry, nebo byl po tom hodinu a tři čtvrtě v bezvědomí? . Hned jak mě uviděl, rozzářil se jako žárovička a políbil mě čímž do mě přenesl asi 800 wattů. Ale mně to nevadilo, protože jsem ho tak moc milovala., stejně něžně jako předtím u něho na pokoji fuj. On určitě strašně slintá…. Nesl v ruce velkou pizzu a potom jsme ji se Sisi připravily Billda přinesl mraženou pizzu? Nezdvořák.. Dvojčata zatím skočily dolů pro colu fuj, oni pijou tu černou sračku . Celou dobu jsme si se Sisi povídaly jak jsou v tom dobrý, když mě najednou zezadu obemkli Billovy ruce ruce obemkli??? Cože??? To, že Billda a Tominka jsou děvčata a Mařka a Sisi jsou chlapci jsem už akceptovala, ale ruce nejsou chlapci *pláče* . Spustila se písnička Rette mich zase? *tváří se otráveně* a my jsme začaly nosit na stůl pizzu s colou fuj, oni pijou tu černou sračku. Byl to báječný oběd a se Sisi jsme ještě byly trošku zrudlý z toho "přepadení" v kuchyni proč? Pochybuju, že spolu mluvily německy a Billda neumí česky!!! Bože, nějakou logiku!! Alespoň náznak . Klukům se to ale zjevně líbilo a ještě si nás jemně dobíraly, musely jsme se všichni hlasitě smát unikla mi pointa…. Bill si pošoupnul židli blíž ke mně a chytil mě kolem pasu vzápětí ho zastřelil můj bodyguard *chi*, taky jsem ho chytla vzápětí mě zastřelil jeho bodyguard *má ráda lidi, co umějí střílet…třeba snipery* *hystericky se směje* a on se usmál konečně byl ode mě klid.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 rozmar rozmar | Web | 1. října 2008 v 21:21 | Reagovat

blééé, *zvrací* jen díky glosám to bylo poněkud "čtitelné"

2 Pepcha Pepcha | 6. října 2008 v 22:23 | Reagovat

Postřílet! Boothe! Okamžitě!

3 Belinda Belinda | Web | 12. října 2008 v 21:57 | Reagovat

wow, hrozně moc bych chtěla potkat ty bodyguardy! když někdo tolikrát zastřelí billíka i tu slečnu, zasluhuje si můj obdiv... ja zustavam verna sekacku na maso...

4 Sanny B. White Sanny B. White | Web | 16. října 2008 v 17:27 | Reagovat

Umíte si představit to ohromné sebevědomí té "slečny", co s tímhle (!!!) vyrukovala na veřejnost?

5 Opaline (Le Fay) Opaline (Le Fay) | E-mail | Web | 18. října 2008 v 21:03 | Reagovat

je smrt botulotoxinem příliš krutá?

6 Innominate.ripper Innominate.ripper | 19. října 2008 v 17:45 | Reagovat

Jé, další glosblog, to je fajn :) Hned si jdu počíst do sekce HP ;)

7 Innominate.ripper Innominate.ripper | 19. října 2008 v 18:13 | Reagovat

No i když jse neodolala a (jakože nesnáším TH) přečetla jsem si i tuhle povídku. Už s první větou to nemělo chybu! Bodyguardi a Mumínci byli perfektní a když tohle píšu, ještě furt se musím potutelně usmívat :) Pokud na tomhle blogu budou všechny glosy podobné tomuhle, pak gratuluju *thumbs up*

Na blogu Kill-mary ty glosy už zamrzly, tak doufám, že to tady nedopadne stejně:)

...Jdu číst a komentovat. Glosům zdar

8 Alcarmë Alcarmë | 22. listopadu 2008 v 12:53 | Reagovat

Mumíncííííí!!!!!!!! =o)

9 Stella Stella | Web | 30. listopadu 2008 v 19:37 | Reagovat

I love mumínky! Ale bezkonkurenční byli samozřejmě bodyguardi... umím si představit, že po zastřelení všech postižených členů povídky si v klidu poklábosili u kávy... jeden česky a jeden německy, samozřejmě... :)

10 Alcarmë Alcarmë | 1. prosince 2008 v 9:22 | Reagovat

A to si rozumněli, jo? Mno asi jo, já tu bodyguard nejsem. =o)

11 kittie kittie | 2. prosince 2008 v 22:43 | Reagovat

Bodyguardi jsou fajn. Ti naši mluví minimálně dvaceti světovými jazyky. Tedy...někteří, ti ostatní jsou skoro k ničemu...

12 fuck fuck | 5. ledna 2009 v 17:33 | Reagovat

Tk tohle je ten nejstrasnejsi blog co znam..glos co to ma znamenat zkuste si taky vymyslet neco sveho a nesrat se do cizich vecí.Vsichni glosatori jsou trapný.

13 Artaxerxes IV. Artaxerxes IV. | 11. února 2009 v 21:46 | Reagovat

Hele,inteligent :-D

14 Esmit Esmit | Web | 25. února 2009 v 15:45 | Reagovat

Hodně jsem se nasmála :D

15 Kumi Kumi | 25. února 2009 v 15:56 | Reagovat

Bože to je dokonalý!! Takhle dobře glosovanou povídku jsem v životě nečetla XDDDDDDD Měla jsem náladu pod psa, ale tohle... WOOOOW

16 Akumakirei Akumakirei | Web | 1. července 2009 v 1:02 | Reagovat

Aneb nejlepší lék na špatnou náladu nebo pátek třináctýho. Říkala jsem si, že píšu špatně... teď se sama sobě klaním xD Obdivuju glosátorku, protože tohle měla fakt grády. Vážně... a hlavně by tu mělo být upozornění, že to není ke kafíčku nebo k čajíčku... jinak máte po monitoru a vezou vás sanitkou na akutní vyndání zaseklého hrnku. Vážně skvělý, ty glosy nemají chybu.

17 Sayoko Sayoko | 1. července 2009 v 15:44 | Reagovat

For fuck: Zkusil jsi taky někdy něco napsat? Tohle nebylo kvalitní, glos to jen zvednul. Psaní je těžká věc a když to někdo neumí, nemá s tím chodit na veřejnost.

18 Adelay Adelay | E-mail | 21. července 2009 v 19:21 | Reagovat

ježíši... JEŽÍŠI!!! ó můj Bože proč?! takhle týrat širou veřejnost!! tahle povídka mi nabourala mojí realitu, kde NEŽIJOU osoby smýšlející jako tahle autorka... :DDD

P.S.: Viva je německá hudební stanice, něco jako český Óčko...

19 Stella Stella | Web | 23. srpna 2009 v 16:38 | Reagovat

Našla jsem tu adresu: http://tokiacci-milacci-ff.blog.cz/0807/bill-a-tom-v-akci-1 A´t i ostatní ví, kde tu příšernost najít...

20 Lirael G. M. N. d C. M. von R. Lirael G. M. N. d C. M. von R. | E-mail | Web | 20. května 2010 v 21:17 | Reagovat

Tak z tohodle by mohly slabší povahy jebnout. :D

21 Kallia Kallia | Web | 28. října 2011 v 10:52 | Reagovat

Ach pane bože, dočetla jsem to někam tam, kde k nim ti dva ocasové přistoupili a stačilo mi to :D To se fakt nedalo číst... x)
Ale jinak dobrej glos :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama